Dlaczego warto kupować w sex shopie?

Seks i erotyka coraz rzadziej są tematem tabu. Jeszcze dekadę temu tego typu zagadnienia wywoływały rumieniec na twarzy lub niepewny uśmiech. Obecnie sprawiamy wrażenie bardziej obeznanych ze sferą cielesną. Nie bez znaczenia jest fakt dostępności treści erotycznych w Internecie. Prawdziwą rewolucję w obyczajowości dokonały również sex shopy.

Sklepy specjalistyczne

W Polsce początki stacjonarnej branży erotycznej nie należały do łatwych. W miarę wiedzieliśmy, jakich artykułów można się po nich spodziewać, jednak wiele osób nie miało śmiałości przekroczenia progu sklepu “z różowymi firankami”. Przeciętny Polak niewiele wiedział o akcesoriach erotycznych a tematyka suplementów diety lub produktów, poprawiających libido była mu kompletnie obca. Do dziś wiele osób, zanim wejdzie do sex shopu woli się rozejrzeć, czy aby nie dostrzeże go bystre oko sąsiada. Jeśli nie mamy śmiałości na wyprawę solo, zabieramy przyjaciela, koleżankę lub inną zaufaną osobę, przy której poczujemy się raźniej w świecie przyjemności.

Przełamanie rutyny

Najczęściej do sex shopu zaglądają osoby, którym zależy na przełamaniu rutyny w sypialni. Nawet najbardziej barwna relacja z czasem traci swoje kolory. Jeśli nie jest to dla nas powód do zmiany partnera, warto powalczyć o kontynuację atrakcyjności związku. Odpowiednio dobrane akcesoria erotyczne mogą nam jedynie w tym pomóc. Nie trzeba od razu kupować dildo lub wibrator. Wystarczy opaska na oczy lub niewielka nasadka na penisa i randka całkowicie zmieni swój scenariusz. Nowe gadżety wprowadzają powiew ciekawości i chęci eksperymentowania. Otwierają nas na nieznane wcześniej doznania, uczą też tego, czego pragnie nasz partner lub partnerka. Zaletą stosowania akcesoriów różnego typu jest docenienie roli, jaką w naszym życiu seksualnym powinna mieć gra wstępna. Ta w wersji urozmaiconej może stać się preludium do wyjątkowego zbliżenia.

Szczypta wiedzy

Czy w dobie Internetu sex shop może stać się źródłem wiedzy na temat gadżetów erotycznych? Jak najbardziej. Co prawda, w sieci znajdziemy dokładne opisy lub filmiki interesujących nas akcesoriów. Ale ogromnie cenna jest również opinia sprzedawcy, który polecany przez siebie asortyment zna doskonale. Jest w stanie dobrać gadżet pod kątem naszego zainteresowania a także doświadczenia seksualnego. Nie trudno kupić w sieci sporych rozmiarów korek analny. W sklepie stacjonarnym możemy się dowiedzieć, że jego rozmiar powinien być uzależniony od stopnia doświadczenia w stymulacji tylnej części ciała. Wsparcie i porada przydają się również w sytuacji, kiedy odwiedzamy sex shop po to, aby kupić komuś prezent. Niekoniecznie ukochanemu. Zabawny gadżet nadaje się na upominek dla wchodzącej w dorosłość przyjaciółki lub kolegi, którego czeka wieczór kawalerski.

Sex shopy, czyli sklepy z akcesoriami intymnymi, to taka sama branża, jak każda inna. Każdy zainteresowany znajdzie w nich coś dla siebie. Nie tylko gadżet, który rozpala zmysły, również akcesoria, działające prozdrowotnie.

Dodaj komentarz