Rezerwacje: +48 601 880 406, klub@lesecret.pl


Pytania i odpowiedzi

1) W jakich godzinach funkcjonuje klub?

Zapraszamy codziennie od godziny 21- tej, a bawić się u nas można aż do białego rana, lecz to już zależy wyłącznie od ochoty naszych miłych gości.  Zapraszamy serdecznie. Na pewno będzie gorąco...

2) Ile kosztuje wstęp do klubu i jak wygląda selekcja w nim obowiązująca?

Wstęp do klubu kosztuje 20zł (od niedzieli do czwartku włącznie) i 30zł (w weekendy). Do klubu zapraszamy osoby, które ukończyły 21 lat i ubrane są w sposób schludny (nie akceptujemy strojów sportowych, ale też nie wymagamy wieczorowych). Nie wpuszczamy również osób będących pod znacznym wpływem alkoholu lub innych używek i gości nie potrafiących uszanować intymności i specyfiki naszego klubu.  

3) Czego mogę się spodziewać podczas wizyty w Le Secret?

Na pewno kameralnej i intymnej atmosfery przesiąkniętej lekką nutką erotyzmu, którą gwarantuje kilkanaście naszych pięknych tancerek, prezentujących walory swojej kobiecości na scenie. Adorowania przez nasze urocze panie i udanego przeżywania każdej chwili spędzonej w ich towarzystwie, czy to będzie po prostu wciągająca rozmowa, czy też taniec prywatny. Nie jesteśmy natomiast agencją towarzyską, więc jeśli poszukujesz takiego miejsca, to zapraszamy serdecznie, natomiast prosimy o uszanowanie profilu naszej działalności.

4) Jak można dokonać rezerwacji w klubie?

Rezerwacji miejsc siedzących dokonujemy osobiście, gdyż jest ona związana z wpłaceniem kaucji (w kwocie 100 zł od osoby), która jest później do wykorzystania w konsumpcji na barze. Dokonanie rezerwacji nie wyłącza zakupu biletów wstępu do klubu. Wpłacona kaucja nie może być wykorzystana do zakupu drinków dla naszych uroczych tancerek, tańców prywatnych z nimi i wykupienia czasu spędzonego z nimi w jednym z trzech naszych pomieszczeń VIP.

5) Jakie zasady obowiązują na tańcu prywatnym i ile on kosztuje?

Taniec prywatny to czas spędzony w osobnym pomieszczeniu z jedną z naszych seksownych tancerek, która wykona taneczne show, podczas którego rozbierze się specjalnie dla Ciebie do naga, a którego Ty długo nie zapomnisz. Taki występ trwa jedną piosenkę i kosztuje 100zł. Na tańcu prywatnym nie można dotykać tancerek, całować ich itd.

6) Jakie zasady obowiązują w pomieszczeniu VIP i ile kosztuje jego wynajęcie?

Nasz klub dysponuje trzema osobnymi pomieszczeniami VIP room, w których możesz spędzać swój czas w jeszcze bardziej intymnych warunkach i oczywiście w towarzystwie wybranych przez siebie naszych uroczych tancerek. Cennik tej usługi przedstawia się następująco:

-0,5h- 650zł (w tym 6 tańców prywatnych jednej z naszych pań),

-1h- 1100zł (w tym 10 tańców prywatnych jednej z naszych pań).

W pomieszczeniu VIP również nie można dotykać tancerek, całować ich itd.

7) Ile kosztują drinki, które można zaproponować tancerkom?

Zdając sobie sprawę z wielu panujących mitów na ten temat postanowiliśmy poinformować, że te drinki są sprzedawane w następujących cenach: Secret 59,00zł, Desire- 119,00zł, Heaven- 169, Sexy -299 oczywiście polecamy również nasze dobrze schłodzone szampany.

8) Czy możliwe jest robienie w klubie zdjęć?

Chcąc zapewnić każdemu z naszych miłych gości intymność i dyskrecję wykluczamy możliwość jakiegokolwiek utrwalania tego co dzieje się w naszym klubie. Złamanie tej zasady może skutkować wyproszeniem z klubu.

9) Jakich cen na barze mogę się spodziewać w Le SECRET?

W naszym menu gwarantujemy przyzwoite ceny dla dobrych produktów i tak: 40ml Wódki Wyborowa- 12zł, 40ml Whisky Ballantine's- 21zł, 0,5l Piwa Carlsberg-14zł, softy Coca- Cola 0,2l- 8zł.

10) Czy w klubie można coś zjeść?

Niestety w LE SECRET nie posiadamy kuchni, natomiast przygotowaliśmy dla naszych gości kilka drobnych przekąsek. A na wypadek zainteresowania zabawą w klubie z bardziej obszerną wersją menu możemy zapewnić catering jednej z zaprzyjaźnionych firm zewnętrznych.

11) Czy w klubie akceptujecie karty kredytowe i wystawiacie faktury VAT?

Akceptujemy karty Mastercard, VISA, AmEx i DinersClub. W ramach całości konsumpcji wystawiamy faktury VAT.

12) Czy klub można wynająć na imprezę zamkniętą lub częściowo zamkniętą?

Jest taka możliwość, jednak szczegóły- również kosztowe, takiej imprezy wymagają wcześniejszych ustaleń z managerami.

13) Czy show taneczne można zorganizować poza klubem?

Oczywiście, że tak, natomiast ustalenia w tym zakresie wymagają również wcześniejszego kontaktu z managerami. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, więc możemy zorganizować również taką atrakcję na Twojej imprezie.

14) Chciałabym zacząć pracować w Le SECRET, jak mam to uczynić?

Zapraszamy do kontaktu w tej sprawie każdą pełnoletnią panią, która pragnie dobrze zarabiać i jest zdecydowana, aby pracować w godzinach nocnych. Wymagamy miłej aparycji, pogodnego usposobienia i zaangażowania w pracę. Nie musisz potrafić tańczyć, musisz natomiast mieć poczucie rytmu i w miarę dobrą koordynację ruchową. Początkującym paniom zapewniamy szkolenia taneczne i wsparcie, a paniom spoza Wrocławia gwarantujemy służbowe mieszkanie.

Godziny Otwarcia

  • Niedziela - Czwartek

    od 21:00 do ostatniego klienta

    Wstęp: 20 zł

  • Piątek - Sobota

    od 21:00 do ostatniego klienta

    Wstęp: 30 zł

Facebook

Filmy Le Secret